زعفران تروند صادرکننده نمونه زعفران ایران
Tarvand Saffron
Contact usOnline shopProductsAbout usHome
iran saffron
iran saffron iran saffron iran saffron iran saffron iran saffron
اخبار تروند زعفران
تروند زعفران صادرکننده برتر ملی


 شرکت تروند زعفران قاین در نخستین جشنواره گیاهان دارویی، فرآورده‌های طبیعی و طب سنتی  ایران به  عنوان صادرکننده برتر کشور برگزیده شد.


در این مراسم که با حضور دکتر رحیمی معاون اول رییس جمهور برگزارشد لوح وتندیس این جشنواره به مهندس محسن احتشام مدیرعامل شرکت تروند زعفران اعطا شد.

معاون اول رییس‌جمهوردراین مراسم با اشاره به اینکه امروز بسیاری از کشورهای غربی به دلیل عوارض داروهای شیمیایی، به داروهای گیاهی روی آورده اند اظهار داشت: امروز به شکل جدی درصدد احیاء طب سنتی و گسترش تولید گیاهان دارویی هستیم و نباید بگذاریم طب سنتی ایرانی به دست فراموشی سپرده شود.

وی اضافه کرد: امروز مجوز تولید حدود 700 نوع داروی گیاهی در کشور به ثبت رسیده و این داروها در حال تولید هستند که البته این تعداد کافی نیست و باید برای گسترش و توسعه در این زمینه فعالیت بیشتری داشته باشیم.

رحیمی خطاب به همه مسئولین و فعالان طب سنتی و تولید گیاهان دارویی گفت: دولت همه امکانات لازم در این زمینه را فراهم کرده و مصوبات مورد نیاز را به تصویب خواهد رساند تا بتوانیم دست در دست هم داده و طب سنتی ایرانی را احیاء کنیم چرا که با این اقدام هم اشتغال فراوانی ایجاد می‌شود و هم خواهیم توانست در این زمینه صادرات غیرنفتی خود را افزایش دهیم.

مدیرعامل شرکت تروند زعفران هم با بیان اینکه قرنهاست که خراسان جنوبی پیشتاز و پیشگام و پرچمدار تولید بهترین زعفران در جهان است گفت: کشت زعفران در خراسان جنوبی سابقه 700 ساله دارد و در حال حاضر از نظر کیفیت زعفران مقام اول در جهان را دارا می باشد.
 
مهندس محسن احتشام اظهارکرد: این واحد دانش بنیان با نهادینه کرد علم ، فن آوری وتولید بر پایه یک پایان نامه کارشناسی ارشد با موضوع زعفران ودرخواستگاه اصلی زعفران ایران ،قاینات به عنوان تولید کننده وصادرکننده زعفران با بسته بندی های مختلف در بخش صنایع تبدیلی وتکمیلی محصولات کشاورزی براین باوراست که دربرابر کلیه مصرف کنندگان ورنگهای طبیعی مسئول می باشد
وی بیان داشت: باتکیه بر دانش فنی که در زمینه فرآوری اصولی تولید زعفران کسب نموده ایم درجهت تولید محصولی با کیفیت وکمیت برتر،قیمت مناسب تر وتامین به موقع وبه دور از هرگونه آثار زیانبار زیست محیطی ومیکروبی با رویکرد توسعه پایدار در بازارهای هدف در جهت بقاء شرکت وکشاورزان زعفران کار ورضایت مصرف کنندگان تلاش خواهد کرد.

مدیرعامل شرکت تروند زعفران  افزود:از این رو کوشش می کنیم تااز طریق آموزش کشاورزان وترویج روشهای علمی در امر تولید زعفران در منطقه به دنبال حفظ منافع کشاورزان ،پایداری محصول در بازارهای داخلی وخارجی .تثبیت جایگاه محصول در بازارهای صادراتی بوده ودر جهت اعتلای نام زعفران ایران اقدام نماییم
احتشام تصریح کرد: باور داریم که تحقق این امر جز ازطریق توجه به منابع انسانی به عنوان مهمترین سرمایه شرکت ،تلاش در جهت رونق اقتصادی منطقه با توسعه صادرات موثر،توجه به نیازها وخواستهای مشتریان وکسب رضایت آنها دربازارهای جهانی،احزارجایگاه شایسته برای صادرات موثر وبازارپایدار در جهت اعتلای نام زعفران ایران میسر نخواهد شد.

 به گفته وی اکنون گروه کشاورزی وزعفرانکاری .صنایع تبدیلی وتکمیلی تروند زعفران قاین با بیش از دو هزار عضو کشاورز تامین کننده در بیش از 35کشورجهان حضور فعال دارد وکیفیت زعفران تروندازشهرت جهانی دربازارهای صادراتی زعفران ایران برخورداراست .موفقیت های کسب شده در سالهای اخیر گواه این مهم می باشد.

لازم به ذکر است؛ در این مراسم که با حضور معاون اول رییس جمهور برگزار شد لوح و تندیس این جشنواره به شرکت تروند زعفران اعطا شد.

استانداردهای بین المللی
استانداردهای بین المللی توسط موسسه استاندارد بین الملل International Standard Organization که به اختصار به آن ISO گفته میشود تدوین میگردد. این موسسه یک اتحاد بین المللی از موسسات استاندارد کشورهای عضو میباشد که امور مربوط به استانداردهای بین المللی از طریق کمیته های فنی برگزار میگردد.اولین استاندارد زعفران در به شماره ISO 3634 در دسامبر ...
نام کاربری:
کلمه عبور:
عضویت در سایت تروند

کلمه عبور را فراموش کرده اید؟
اخبار تروند زعفران
پیشینه تاریخی زعفران
قاینات گهواره تاریخ وفرهنگ زعفران
شناسایی زعفران
ترکیبات شیمیایی زعفران
خواص دارویی زعفران
خواص غذایی زعفران
نکات مهم هنگام خرید زعفران
تروند انتخاب اول زعفران ایران
گواهی ها واستانداردهای تروند زعفران
گواهینامه های بین المللی تروند زعفران
مقالات زعفران
کتابهای زعفران
تقدیرنامه های تروند زعفران
تندیس های تروند زعفران
واحد کنترل کیفیت تروند زعفران
شرکت تروند زعفران قاین . شرکت دانش بنیان
واحد فناوری تولید محصولات دانش بنیان
دست کشاورزان در دست تروند زعفران
مراکز فروش محصولات تروند زعفران
نمایشگاههای تروند زعفران
سایر محصولات گروه کشاورزی تروند زعفران
واحد صادرات زرشک ارگانیک
ایجاد فرهنگ کشت گل محمدی در منطقه قاینات
ایفای نقش مسئولیت های اجتماعی شرکت تروند زعفران
تروند زعفران قاین دارنده ی گواهینامه ی ملی و تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان
بازاریابی اجتماعی و نقش آن در توسعه اقتصادی در مناطق زعفرانکاری
ارتباط مستقيم با بخش فروش گروه توليدي و كشاورزي تروند زعفران قاين
سابقه علم تا عمل در بنيان گذاران گروه توليدي و كشاورزي تروند زعفران قاين
نوشيدني هاي گياهي تراوند
چگونه می توان زعفران اصلی از تقلبی را تشخیص داد ؟
درباره مدیر عامل تروند زعفران
خراسان جنوبی ، قاین ، شهرک صنعتی ، بلوار صنعت ، بلوار تلاش شرقی ،بلوار کوشش، قطعه 50-49 ، مجتمع بین المللی تحقیقات ، کشت ، فرآوری ، بسته بندی و صادرات تروند زعفران قاین لینک کانال تروند زعفران در تلگرام: https://t.me/saffrontarvand
تلفن :
32538488 - 32538477 - 056 32538815 - 32538814 - 32538600
فکس :
32538630 - 32538845 - 056
پست الکترونیک :
saffron@tarvandsaffron.com
پست الکترونیک :
tarvandsaffron@gmail.com
Copyright 2000-2023 Tarvand Saffron Co. (تروند زعفران قائن)
All rights reserved.
تعداد بازدیدکنندگان : 1

طراحی وب سیرنگ رسانه